15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

14 Mayıs Pazar Vefat İlanları

- +
14 Mayıs Pazar Vefat İlanları

1) Piraziz ilçesi Kaleyanı mahallesinden çatal ahmet oğullarından merhum Hasan Çatalın oğlu, Mustafa ve İlhan çatalın babası Hacı EŞREF ÇATAL vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazını müteakip Yenimahalle Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Erikliman köyü Gaziler mahallesinden merhum Ali Bakar’ın eşi, Beyhan Hatice Nazmiye ve Gönülün anneleri Belediye çalışanlarından Nazım Varol’un annennesi,Hakkı yirmibeş Sefer Nizam Ali Varol ve Ömral Tiryaki nin Kayınvalidesi HÜSNİYE BAKAR vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Gıcıklı Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Gaziler tepesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Hisarkaya köyünden Kiraz oğullarından merhum Fahri oğlu, Şehir içi dolmuş esnafından Nafiz Kiraz Bulancak merkez Kuran kursu görevlilerinden Ferit ,Feridun, Ülkü Kiraz, Fatma Taşdemir ve Hatice Korkmazın babaları Ferhat İshak Tayyibe ve Günel Kiraz ,Saime Bektaş Vesile Keleş ve Emine Çolak’ın abileri HASAN KİRAZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Sarayburnu camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Hisarkaya köyü aile kabristan lığında toprağa verilecektir.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.