15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

12 Aralık 2016 Pazartesi Vefat İlanları

- +
12 Aralık 2016 Pazartesi Vefat İlanları

1) Yaslıbahçe Köyünden Merhum Sabri ve Selma Sıradağ’ın oğlu; Belma Sıradağ’ın kardeşi; Emin, Aytekin Sıradağ ve Kemal, Engin, ve Fatma Aydın’ın yeğenleri; FATİH RUHBİL SIRADAĞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Orta Camii de kılınacak, cenaze namazından sonra Yaslıbahçe Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2) Piraziz İlçesi Narlık Köyünden Efendioğullarından merhum Mürsel Yavuz’un eşi;Ömer, Öner, Giresun Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ali Kemal Yavuz, Gülsen Yılmaz, Yeter Yılmaz ve merhume Aysel Kesik’in anneleri; Ballıca Kur’an Kursu hocası Aynur Yavuz’un kayınvalidesi FAİKA YAVUZ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Bulancak Ballıca Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Kayhan Köyünden Mahmutoğullarından merhum Muharrem Aktaş’ın oğlu; Habibe Yakasız, Fatma Telli, merhum Mahmut, Hüseyin, Ali, Hasan ve Mükerrem Aktaş’ın abisi; Saadet, Ayşegül, Emine, Muharrem, Türkan ve Faruk Aktaş’ın babası Naime Aktaş’ın eşi; Okan ve Burhan Aktaş’ın amcası TURHAN AKTAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Kayhan Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kayhan Köyünde toprağa verilecektir.
NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için Kayhan Köyü durağından araç kaldırılacaktır.

 

VEFAT EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET AİLELERİNE VE SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ..

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.