9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

11 Ağustos Cuma Vefat İlanları

- +
11 Ağustos Cuma Vefat İlanları

1)Hasanşeyh Köyü’nden Lazoğullarından Hacı Sabri Aydın’ın eşi; Cevat, Hasan ve Hüseyin’in anneleri; Eşref Çulfaz’ın ablası FAHRİYE AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi müteakip Mevlana Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Tandır Köyü’nden Hüseyin oğlu RIFAT YILDIRIM vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Hasan Dede Yaylasında toprağa verilecektir.

3)Esenköy’den Kovalooğullarından Turgut, Orhan, İbrahim, Şenol, Oral, Nurşen ve Songül Korkmaz’ın babaları AHMET KORKMAZ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Kocatepe Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Esenköy aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Tandır Köyü’nden Tahsin oğlu; Belediye Emeklilerinden Bahar Koç’un babası; Celal ve Ali Koç’un dedeleri CELAL KOÇ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Tandır Köyü Hasan Dede Yaylası Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Burunucu köyünden merhum Hacıahmetoğlu Temel Yılmaz ve merhum Yamakoğlu Zehra Yılmaz’ın kızları; merhum Mehmet Zeki, Fatma ve Emine Yılmaz’ın ablaları; Mehmet Arif Torunoğlu, Tevfik Torunoğlu ve Didar Yılmaz’ın anneleri; merhum Kozanoğlu Nazım Torunoğlu’nun eşi MURADİYE TORUNOĞLU vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Burunucu köyü Aktepe Yazı mahalle Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,  sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.