9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

10 Temmuz Pazartesi Vefat İlanları

- +
10 Temmuz Pazartesi Vefat İlanları

1)Saraçlı Mahallesinden Dağlıoğullarından merhum Ali Yüksekdağ’ın oğlu; Bahtiyar, Mustafa, Sanayi esnaflarından Bahri, Şükriye, Şükran, Emine ve Meryem’in babaları; Hasan Yüksel ve Mustafa Hüsem’in kayınpederleri HASAN YÜKSEKDAĞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Saraçlı Mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Eski Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Osman Şıh mezarlığında toprağa verilecektir.

2)Aydındere Beldesi Derecikalan Mahallesinden Faik Şahan’ın eşi; Eski Muhtar İmdat, İsmet, Ali ve Yılmaz’ın anneleri İFAKET ŞAHAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Derecikalan Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)İnece Köyü’nden Cüco Oğullarından Hüseyin Akkaya’nın oğlu; Hüseyin, Okay ve Oktay’ın babaları; Zafer Akkaya’nın dedesi MEHMET AKKAYA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip İnece Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Bulancak Mahallesinden merhum Mustafa ve merhum Havva Öztürk’ün oğlu; merhum Emine Öztürk’ün eşi; Ozan, Sinem ve merhum Özlem’in babaları HASAN ÖZTÜRK vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Bulancak Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Şemsettin Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Bekaroğullarından Aziz Bekar’ın eşi; merhum Hafız Hasan Dikgöz’ün kızı; Salih, İsa, Mürsel, Şenel ve Müzeyyen’in kardeşleri SEBAHAT BEKAR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip İstanbul’da toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,  sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.