9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

10 Mart Cuma Vefat İlanları

- +
10 Mart Cuma Vefat İlanları

1)Kuzköyden Torunoğullarından Merhum Tahir Torunoğlu’nun Oğlu; Zeliha, Zübeyde, Kerem Ve Akın Torunoğlu’nun Babaları; İlçemiz Esnaflarından FAHRETTİN TORUNOĞLU Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Saat 11:30’da İsmetpaşa Mahallesindeki Evinden Alınarak Cuma Namazını Müteakip Sarayburnu Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

2)Kayhan Köyü’nden Uğurlu oğullarından Mehmet Uğurlu’nun eşi; Şenel ve Nurettin Uğurlu’nun yengeleri; Naci, Necdet ve İmral Kaya’nın kardeşleri MELİHA UĞURLU vefat etmiştir.
Cenazesi Cuma namazını müteakip Bahçelievler Mahallesi Kocatepe Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Belediye yeni mezarlığında toprağa verilecektir.

3)Bozat Köyü esnaflarından Hüseyin Arslan’ın eşi; Ali arslan’ın annesi İFAKET ARSLAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Bozat Köyü eski camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Arifli Köyünden Arifoğullarından Merhum Hacı Abdullah Baydere’nin Eşi; Kenan, Turan,Münevver,Gülsüm Ve Merhum Burhan Baydere’nin Anneleri; Özgür, Sertaç, Gülşin, Semiha, Sezgin Ve Dursun Baydere’nin Babaennleri GÜLÜŞAN BAYDERE Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma Namazını Müteakip Orta Camii’de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Arifli Köyü Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.