23°C
GIRESUN HAVA DURUMU23°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Uncategorized

Bulancak Belediye Başkanlığı

10 Kasım 2016 Perşembe Vefat İlanları

- +
10 Kasım 2016 Perşembe Vefat İlanları

1) Elmalı Köyü’nden Velioğullarından merhum Ömer ve Celalettin Kaplan’ın kardeşleri; Mahmut, Mehmet, Hatice, Emine ve Gülbeyaz’ın babaları; Beytullah ve Kübra’nın dedeleri SELAMİ KAPLAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat 10:00 da Ballıca Mahallesi 3 No’lu Sağlık Ocağı önündeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Elmalı Köyü Merkez Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Sanayi esnaflarından Mermerci Mehmet ve Fatma Kaya’nın oğulları; Vedat, Yılmaz, Fatih ve Dilek Kaya’nın kardeşleri MURAT KAYA vefat etmiştir.
Cenazesi bugün saat 14:00 de Orman İşletme yanında ki evinden alınarak ikindi namazını müteakip Gıcıklı Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra Arifli Köyü Alınca Mahallesinde ki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Küçüklü Köyü’nden merhum Recep ve Merhume Hatice Deniz’in oğlu; Zekiye, İlhan, merhum Ahmet, Abdullah ve Merhume Ümran’ın kardeşleri; Sebahat Deniz’in eşi; Mali Müşavir Gökhan Uğur Karaman ve mühendis Gürkut Kırca’nın kayınpederi; Sevinç, Recep, Rüçhan ve Elif Deniz’in babaları; Saruhan, Hayati, Berke, Hakkı, Emre, Ege, Mete ve Tufan Efe’nin dedeleri; Bulancak Belediyesi eski çalışanlarından HAKKI DENİZ vefat etmiştir.
Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kumyalı Hatun Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Küçüklü Yukarı mezarlığında toprağa verilecektir.

4) Torçan Köyü Karamanoğullarından merhum Kamil Karaman’ın oğlu; Sami, Hami, Turgay ve Emin Karaman’ın kardeşleri; Nurgül, Levent, Cüneyt Karaman’ın babaları; Nuran Karaman’ın eşi; HARUN KARAMAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Bahçelievler Ballıca Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Torçan Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5) Damudere Köyü’nden Asım Güler’in eşi; Şahin, Ayhan, Orman İşletme Şefliği personellerinden Yusuf Güler’in anneleri, ŞAZİME GÜLER vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Cuma namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra Damudere Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

6) Bozat Armutçukuru Köyünden Haytaoğullarından merhum Osman Yaylı’nın oğlu ÜRFET YAYLI vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Armutçukuru Köyü Güney Mahalle Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

VEFAT EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET, AİLESİNE VE SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ..

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.