9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

09 Mayıs Salı Vefat İlanları

- +
09 Mayıs Salı Vefat İlanları

1)Samugüney köyü’nden merhum Kahraman Karataş’ın oğlu; Selami, Sema, Kahraman, Selma ve Fatma’nın babaları MUSTAFA KARATAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat 11’de İsmetpaşa mahallesi Fikret üstündağ caddesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Eski Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Samugüney Köyü’ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Piraziz Örnek köyden Karamanoğullarından merhum İskender Karaman’ın eşi; Naki Yetkin’in halası MELİHA KARAMAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Örnek köy Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Gülyalı Ayrılık mahallesinden Karahaliloğullarından merhum Ömer Efendi’nin oğlu; Nigar Aydın’nın eşi; Ömer, Mehmet, Aynur ve merhum Emine Varol’un babaları İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Ordu Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Ayrılık mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

4)Tirebolu eşraflarından Yanıkömeroğullarından merhum Mehmet ve Hafız Zafer’in gelinleri; Rabia, Hakkı ve Bulancak Özel İdare Müdürü Mehmet Yanıkömer’in anneleri; İbrahim Kaya Yanıkömer’in eşi Hacı HATİCE YANIKÖMER vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Tirebolu Cintaşı Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

5)Şeyhmusa Köyünden merhum Halis Kırca’nın torunu; Mehmet, Osman ve Halis Kırca’nın yeğenleri; Yaşar ve Feride Kırca’nın kızı PINAR KIRCA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Şeyhmusa Köyü merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

6)Piraziz Bozat Köyü Dumantepe Mahallesinden merhum Hakkı Aksu’nun eşi; Sedat ve Zengin’in anneleri ZENNURE AKSU vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Bozat Köyü Eski Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.