15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

09 Mart Perşembe Vefat İlanı

- +
09 Mart Perşembe Vefat İlanı

1)Nefsi Piraziz Köyü’nden Abidinoğullarından merhum İsmet Aydın’ın eşi; Sezgin, Gönül ve Tülin Aydın’ın anneleri ÇEŞMİNAZ AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Nefsi Piraziz Köyü merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. 

 

2)Hisarkaya Köyü’nden Boduroğulları’ndan Sabri Bodur’un eşi; Savaş, Turgut, Emine, Ayşe, Meliha ve Avniye Bodur’un anneleri; Muharrem ve Hacı Mehmet Bodur’un yengeleri; SABRİYE BODUR vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Sarayburnu Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Hisarkaya Köyü’nde toprağa verilecektir.

 

3)İcilli Köyü’nden Hacı Hüseyinoğulları’ndan merhum Hacı Osman Bahadır’ın eşi; Köksal Bahadır’ın annesi; Gül, Burcu, Gülsüm ve Emre’nin babaanneleri; Bulancak esnaflarından Veysel Karabaş’ın teyzesi; FATMA BAHADIR vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip İcilli Köyü merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

4)Sakallıoğullarından Yusuf oğlu Nezaket’in eşi; Serdar ve Ümit’in babaları; Kerem Sakallı, Müşerref Aktay, Mediha, Feriha, Fatma, Zübeyde ve Emine’nin kardeşleri MUSTAFA SAKALLI vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Şemsettin mahallesi Eski Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığından toprağa verilecektir.

 

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.