17°C
GIRESUN HAVA DURUMU17°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

09 Ekim Pazartesi Vefat İlanları

- +
09 Ekim Pazartesi Vefat İlanları

1)Bostanlı Köyü’nden Hıdırbaşoğullarından merhum Ali ve Rukiye Karabaş’ın oğlu; Nazım, Ahmet, Zekai ve Taliha’nın kardeşleri; Meryem Karabaş’ın eşi; Nevin, Türkan ve Hakan’ın babaları SAİT NAİL KARABAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Ballıca Mahallesi Akgün Evlerdeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Ballıca Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Bostanlı Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Hisarkaya Köyü’nden Boduroğullarından merhum Osman Bodur’un eşi; Dursun, Turhan, Altun, Müyese, Münire ve Yeter’in anneleri SEFİNE BODUR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Ensar Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Bülbüllü Köyü’nden Rupoğullarından İsmet Aydın’ın oğlu; Mehmet Aydın’ın ağabeyi; Esat, Cevat ve Samet Aydın’ın babaları eski Devlet Hastanesi personeli AHMET AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Bübüllü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)İcilli Köyü’nden Çobanoğullarından merhum Mevlüt Çoban’ın eşi; Birol, Taşkın, Aydın, Kadem, Fatma ve Gülsüm Çoban’ın anneleri; merhum Bahtiyar, İsmail ve İsmet Çoban’ın kardeşleri; İlçemiz esnaflarından fırıncı Özcan Karataş ve Coşkun Turkan’ın kayınvalidesi MÜZEYYEN ÇOBAN vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Kesmetaş Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra İcilli Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Küçükdere Köyü’nden merhum Ahmet Sarıgül’ün eşi; merhum Halil, Kerem, Selim, Muradiye, Zülfiye ve Ayten’in anneleri HAVVA SARIGÜL vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Küçükdere Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan Rahmet sevenlerine Başsağlığı Dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.