15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

08 Mayıs Pazartesi Vefat İlanları

- +
08 Mayıs Pazartesi Vefat İlanları

1) Talipli Köyü’nden merhum İlyas Çınar’ın eşi; Alaaddin, Secaattin, Telat, Emine ve Hatice Çınar’ın anneleri; hacı FATMA ÇINAR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Talipli Köyü Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Bozat Köyü Bitene mahallesinden Karamahmut oğullarından; Ahmet ve Mustafa Aydın’ın babaları; Bulancak Belediye Meclis Üyesi Mithat Aydın’ın ağabeyi Mustafaoğlu MUZAFFER AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Bozat Köyü Bitene Mahallesi Yeni Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)Bülbüllü Köyü’nden Uruboğullarından merhum Mustafa ve Selime Aydın’ın kızları; Kadir, Kadriye, Hasan, Davut ve Şevket’in kardeşleri; Mustafa Bulut’un eşi HATİCE AYDIN BULUT vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Bülbüllü Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Piraziz İlçesi Şıhkıran mahallesinden Mollahasan oğullarından merhum Ali Ayyıldız’ın eşi; Emine, Tuna, Fetiye Cörüt, Hacer Pekdemir ve Mehmet Ayyıldız anneleri; merhum Hacı Hasan, merhum Dursun Öztürk, Beşir Öztürk, Ahmet Öztürk ve Hüseyin Öztürk’ün kardeşleri; Şıhkıran mahalle muhtarı Mustafa Aydere’nin teyzesi; eski Yeni Mahalle muhtarı Murat Ayyıldız ve Nezir Ayyıldız’ın yengeleri AYŞE AYYILDIZ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Yenimahalle Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.