15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

08 Mart Çarşamba Vefat İlanları

- +
08 Mart Çarşamba Vefat İlanları

1)İnece Köyü’nden Elekco oğulların Musa Kılıkç’ın eşi; Emrah, Esra ve Emine’nin anneleri; Akçay Köyü’nden Kaptan Hasan Arslan’ın kızı SEBAT KILIÇ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip İnece köyü eski camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Yanıkömeroğullarından eski şoförlerden merhum Sarıkaya ve Hatice Yanıkömeroğlu’nun kızları; merhum Murat ve Münir, Hayriye, Nuriye ve Ümit’in kardeşleri; Bulancak eski esnaflarından Ali Arslan’ın baldızı, Kahraman Arslan’ın teyzesi BİRSEN YANIKÖMEROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Yarın İsmetpaşa mahallesi Ahmet Fatoğlu caddesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Bulancak Merkez Orta camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak eski mezarlıkta toprağa verilecektir.

3) Kayhan köyünden Kabakçıoğullarından Hasan Aydın’ın eşi; merhum Hacı Ayvaz’ın kızı; Hasan ve Kerim Ayvaz’ın kardeşi; Nazlı ve Hatice’nin anneleri NEVİN AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Bulancak Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Kayhan köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edene Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.