15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

07 Aralık 2016 Çarşamba Vefat İlanları

- +
07 Aralık 2016 Çarşamba Vefat İlanları

1)Çayırköyün’nden Hasanusta Oğullarından; Merhum Ali Arslan’ın oğlu; Niyazi, Murat, Nazmiye, Sibel ve Tuba’nın babaları; Bulancak esnaflarından Veysel ve Sadık Er’in dayıları KAZIM ARSLAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Bahçelievler Mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Çayırköy Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Pazarsuyu Köyü’nden Cebeloğullarından Necat Çetin’in kardeşi; Merhume Mahmure Yılmaz, Münevver Gemicioğlu ve Emsal Yıldız’ın kardeşleri; sanayi esnaflarından Oğuz ve Ali Çetin’in babaları; Cumali Çetin’in dedesi; RAFET ÇETİN vefat etmiştir.
Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Pazarsuyu Eski Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra Pazarsuyu Eski Mezarlıkta toprağa verilecektir.

3)Karaağaç Köyünden Şerifoğulların Yaşar, Hüseyin ve Hasan Öztürk’ün babaları; Kızalan Yayla Camii İmamı Rahmetullah Öztürk’ün dedesi; Merhum Ahmet Öztürk’ün oğlu KAMİL ÖZTÜRK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip mevlana Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Karaağaç Köyünde toprağa verilecektir.

4)Piraziz Armutçukuru Köyünden Hatuboğullarından Harun Kılınç’ın eşi; Mürsel Kılınç’ın annesi HAKİME KILINÇ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Armutçukuru Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat Edenlere Allah’tan Rahmet Yakınlarına ve Sevenlerine Baş Sağlığı Dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.