9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

06 Şubat 2017 Pazartesi Vefat İlanı

- +
06 Şubat 2017 Pazartesi Vefat İlanı

1) Boztekke Köyünden, Kumaşoğullarından, merhum Hicabi ve Cemile oğlu; Hüseyin, Hasan, Zeynep, ve Saliha Kumaş’ın babaları MUSTAFA KUMAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Boztekke Köyü Kalyoncu mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Boztekke Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Ucarlı mahallesinden Çiloğullarından merhum Dursun Çilek’in eşi; Eski Ucarlı muhtarlarından Münir, Nurettin Çilek, İbrahim Çilek ve Sabiha Deniz’in anneleri; Sezer, Sibel, Dursun, Şeref, Ebru ve Tuğba’nın babaanneleri HAMİDE ÇİLEK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Ucarlı Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz Çağlandere Köyü’nden Mehtioğlullarından Salih Kızı; merhum Celal Arslan’ın eşi; Adile Bayrak, Selime Yetçi, Ahmet Arslan’ın kardeşleri; Nigar ve Dudu Akçay’ın anneleri HATİCE ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Çağlandere Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.