9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

06 Nisan Perşembe Vefat İlanları

- +
06 Nisan Perşembe Vefat İlanları

1) Bulancak eşraflarından merhum Fahri Tiryaki ve Suna Tiryaki’nin kızı; Doktor Rahmi, Sabri Tiryaki ve Aslan Aslan’ın yeğenleri; merhum Muhittin, Ali İhsan,Mustafa ve İbrahim Tiryaki’nin kardeşleri; emekli polis memuru Edip Çakmak’ın eşi; Yeliz Bulut’un annesi MİNE ÇAKMAK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Güzelyalı mahallesi Turkuaz apartmanındaki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı mahallesindeki Büyükbahçe mezarlığında toprağa verilecektir.

2) Gedikalioğullarından; Bulancak eski Belediye Başkan’larından merhum Osman Bahri Gedikali’nin ve Naziye Gedikali’nin oğulları;merhume Sıddıka Karaibrahim’in kardeşi; merhum Nazım Gedikali ve Ekrem karaibrahim’in abileri GALİP GEDİKALİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Maden mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz Akçay köyünden Mehmet Gürsoy’un kızı; Şenel Karadeniz’in eşi;Resul,Deniz ve Furkan’ın anneleri FATMA KARADENİZ vefat etmiştir Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Piraziz Akçay köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Acısu mahallesinden İcadoğullarından merhum Kahraman Özkaya’nın eşi,İlçemiz Sanayi esnaflarından Keramettin,İsmail,Mehmet,merhum Abdullah ve Halil Özkayanın anneleri FATMA ÖZKAYA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Acısu mahallesi Kesmetaş Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Saraçlı’daki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.