15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

06 Eylül Çarşamba Vefat İlanları

- +
06 Eylül Çarşamba Vefat İlanları

1)Narlık Köyü’nden merhum Hüseyin oğlu MURAT ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Narlık Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Giresun esnaflarından Ayşe ve merhum Hüseyin Tütüncü’nün oğulları; Emine Güdül, Ali Bahat ve Semiha Şeker’in kardeşleri; Faruk Güdül, Ali Bahat ve Aslan Şeker’in kayınbiraderleri; Türkan ve merhum Murat Oturak’ın damatları; Tahsin, Cevat, Hamdi Oturak ve Ayşe Ünal’ın enişteleri; Kübra, Hüseyin ve Kaan’ın babaları; Emine Tütüncü’nün eşi Ak Parti Giresun İl Başkanı, Giresun Belediyesi Meclis Üyesi, Ak Parti Grup Başkanı ve Giresun Spor Başkan Yardımcısı Sayın HASAN ALİ TÜTÜNCÜ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Afta Sahil Konutlarında bulunan evinden alınarak Öğle namazını müteakip Hacı Miktat Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Giresun Belediyesi mezarlığı aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Akçay Köyü’nden Mahmutoğullarından merhum Sami Hocanın oğlu; Hatice’nin eşi; Serdar ve Selçuk Akkaya’nın babaları KEMAL AKKAYA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İhsaniye Mahallesindeki evinden alınarak İkindi namazını müteakip Akçay Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

4)İcilli Köyü’nden Uğurluoğullarından merhum Ömer ve Ayşe Aydın’ın oğulları; merhum Hacı Albayrak’ın damadı; merhum Emine Aydın’ın eşi; merhum Naci Aydın, Gülbeyaz Keleş, Esma Gökdemir, Havva Albayrak ve İlçemiz esnaflarından merhum Mehmet Aydın’ın kardeşleri; İlker ve Aytül’ün babaları emekli Yarbay MUSTAFA AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip İstanbul Üsküdar Selimiye Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Ihlamurkuyu mezarlığında toprağa verilecektir.

 

5)Tekmezar Köyü’nden merhum Hasan’ın oğlu; Kır Hüseyinoğullarından merhum Halil Aydın’ın damadı; Havva Bulduk’un eşi; Adem, Mustafa ve Hüseyin Bulduk’un ağabeyleri; Halil, İsmail, Muhsin, Hanife, Hatice, Hakime, Halime ve Fatma’nın babaları HACI BULDUK vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Tekmezar Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

6)Ahurlu Köyü’nden Hasanalioğullarından NİYAZİ AYDOĞDU vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Kocaeli’nin Adapazarı İlçesinde toprağa verilecektir.

7)Talipli Köyü’nden Bayraktaroğullarından Kazım Bayrak’ın oğlu MURAT BAYRAK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Talipli Osmanşıh Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan Rahmet Sevenlerine Başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.