9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

06 Ekim 2016 Perşembe Vefat İlanı

- +
06 Ekim 2016 Perşembe Vefat İlanı

1) Piraziz Tepeköyden Kara Ahmet Oğullarından Durdiye,Hatice ve Ahmet Bekteş’in anneleri;Hüseyin Güner,merhum Ali Bekteş ve Bulancak esnaflarından Terzi Hamdi Bekteş’in yengesi HATİCE BEKTEŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Sanayi Mahallesi Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Tepeköy aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Erikliman Köyü Derelioğullarından Merhum Rıfat Dereli ve Merhum Şakire Dereli’nin Oğlu; Nejla Akacak, Zeynep Aytekin, Bekir, Şahin ve Merhum İsmail Dereli’nin kardeşleri; Esra Zehir, Derya Küçük ve Şeyda Dereli’nin Babaları Aynur Dereli’nin Eşi Balıkçı HALİL DERELİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün öğle namazına müteakip Erikli Liman Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Elmalı Köyünden Melioğullarından İlhami Pekdemir’in eşi; Hacı Ahmet Çağrıcı’nın kızı; REFİYE PEKDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün ikindi namazını müteakip Elmalı Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

VEFAT EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET,SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.