15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

06 Aralık 2016 Salı Vefat İlanı

- +
06 Aralık 2016 Salı Vefat İlanı

1) Merkez Ülper Köyünden merhum Hacı Mehmet ve Hatice Durusu’nun oğlu; Mustafa, Ayşegül, İmatullah ve Dursun’un kardeşleri; Şoförler odası personellerinden Sıtkı Durusu ve Emine’nin babaları; Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Eski Genel Sekreteri EROL DURUSU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 10:00 da Fatih Caddesi Fiskobirlik Genel Müdürlüğü önündeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Merkez Ülper Köyündeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Piraziz Narlık köyünden Kesikoğlullarından,Narlık köyü Eski muhtarlarından Merhum Ahmet Kadıkesik’in eşi;Zeki Kesik’in annesi;İsmet Kesik’in yengesi;Mahir Kesik’in kız kardeşi; İsmet Türüdü’nün kayınvalidesi;Ülkü Türüdü’nün annesi EĞİCE KESİK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Narlık köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Merhum Ekrem Kaya’nın eşi;Mesut,Hüseyin,Ümmühan,Kamuran ve merhum Nedim Kaya’nın anneleri;Bulancak esnaflarından Eyüp,Salih ve Şahin Akdemir’in ablaları SECİYE KAYA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün öğle namazını müteakip Orta Camii de kılınacak, cenaze namazından sonra Eski Mezarlıkta toprağa verilecektir.

4) Ardahan köyünden Türk oğullarından merhum Mehmet Koyutürk’ün oğlu;Veysel,Rafet ve merhum Ahmet Koyutürk’ün kardeşi;Yıldıray,Murat,Gülay ve Tülay’ın babaları;belediye emekli personellerinden kasap NECATİ KOYUTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11:30’da İhsaniye mahallesi Şehit Ülkü Akbulut caddesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Ardahan Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5) Alibeyköyünden Dikoğullarından Yusuf ve Hatice Dik’in kızları;İlçemiz esnaflarından manifaturacı Hacı Celal Kahveci’nin torunu;Orman İşletme Pesonellerinden Ali Şahan’ın gelini;Güven Şahan’ın eşi;Ayşe,Hacer ve Nuri’nin kardeşleri SONGÜL DİK ŞAHAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11:00’da Bulancak Mahallesi Ucarlı Caddesi No:150’deki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camide kılınacak cenaze namzından sonra Belediye Yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.

6) Piraziz ilçesi Gökçeali köyü’nden Kellecioğlularından merhum eski muhtar Ali Kellecinin oğlu;Cumhuriyet Halk Partisi Piraziz ilçe başkanı Nezir Kelleci ve Kazım ile Arslan Kellecinin abisi KADİR KELLECİ vefat etmiştir Cenazesi Bugün öğle namazına mütakip Gökçeali köyü merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.