15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

03 Kasım 2016 Perşembe Vefat İlanı

- +
03 Kasım 2016 Perşembe Vefat İlanı

1) Muratlı Köyünden Öksüz Oğullarından Mustafa Öksüz’ün eşi; Merhum Hacı Neşet Yılmaz’ın kızı; Hüseyin,Hüsnü,Güssüm,Hüsne ve Seniye’nin anneleri;Sanayi esnaflarından Maksut Yılmaz’ın ablası GÜLAÇTI ÖKSÜZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Güzelyalı Mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Muratlı Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Erdoğan köyünden Keleşoğullarından merhum Hüseyin Demirci’nin oğlu;Azmi,Salih,Ayten,Saime ve merhum Niyazi’nin kardeşi;Aleaddin Demir ve İsmet Bekdemir’in kayınbiraderi;Melahat Yurt’un damadı;Ahmet,Kenan,Nihat ve Kemal Yurt’un enişteleri;emekli öğretmen Sema Meyveci’nin bacanağı;Gökhan ve İlhan Demirci’nin babaları;Hatice Demirci’nin eşi NAZIM ORHAN DEMİRCİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11:30’da Bahçelievler mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Merkez Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Erdoğan Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz Güneyköy’den Aşıkoğullarından,Merhum Celal Aşık’ın kızı; Merhum;Necati Aşık’ın eşi; Güneyköy esnaflarından Güngör,Erdal ve Emine Aşık’ın anneleri; GÜLLÜ AŞIK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Güneyköy Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.