9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

02 Mart Perşembe Vefat İlanı

- +
02 Mart Perşembe Vefat İlanı

1) Burunucu köyünden Meliklioğlu mahallesinden merhum Aslan ve Ayşe Çolak’ın oğulları; Mehmet, Fatih, Tuncay ve Rahime Çolak’ın babaları; Fatma Çolak’ın eşi FEVZİ ÇOLAK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Yukarı Dikmen Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Aşağı Dikmen aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Teyyare Düzü mahallesinden Mehmet Kılıçarslan’ın torunu; Karete antrenörü Ferhat Kılıçarslan’ın yeğeni; Bilgisayar uzmanı ŞEFİK ÖK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Teyyare Düzü mahalle Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Bozat Köyü’nden Nebioğullarından Hicabi Pekdemir’in oğlu ŞENEL PEKDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Bozat Köyü Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

4)Erdoğan Köyü’nden Akbıyıkoğullarından Merhum Zühtü oğlu; Zühtü, Halil ve Meral Akkaya’nın babaları HASAN AKKAYA vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın öğle namazını müteakip Erdoğan Köyü Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.